(093) 619 0265
(095) 028 7286
(067) 831 4027
a vu probyvalu desertny pizzy

Походження солодкої піци

Ім’я винахідника цього унікального частування невідомо. Є лише точна інформація про першу приготуванну десертну піцу. Це сталося на одному з конкурсів по створенню незвичайних рецептів страви. Солодкий десерт припав до смаку не тільки відвідувачам форуму, але і строгим критикам, які віддали його винахіднику перше місце. З тих пір по всьому світу стали застосовувати в якості начинки різні фрукти і солодкі сиропи.

Десертна піца широко поширена не тільки серед дітей та підлітків. Важливою особливістю такої страви є відсутність висококалорійних продуктів, тому доставкою піци з фруктів часто користуються дівчата які худнуть . Сидячи на дієті, варто лише знизити кількість солодкого сиропу в піці. Ще одним плюсом десертного італійського частування є можливість насолоди нею навіть в охолодженому вигляді. Навіть холодна начинка і тісто не втрачає свого аромату і неповторного смаку.

Інгредієнти для страви та особливості приготування

Для начинки десертного частування застосовуються практично всі фрукти і ягоди. Ви можете замовити піцу, яка буде приготовлена із застосуванням бананів, абрикосів, персиків, ананасів, яблук, груші, ківі, малини, полуниці і ожини. В якості сиропу використовується чорний і білий шоколад, а також цукрова пудра. При виготовленні солодкої піци слід пам’ятати про те, що багато ягід і фруктів не переносять занадто високих температур.

Створення десерту можна розділити на два основних етапи:

Тістова основа. Тут немає нічого незвичайного. Корж створюється абсолютно за тим же принципом, що для звичайної піци. Відмінною рисою є лише необхідність більш товстого шару тіста. Для створення коржа розгортаємо тісто, створюємо з нього необхідну форму, викладаємо на деко, посипаємо сиром і ставимо в духовку на 10-13 хвилин;
Витягнувши корж з духовки, можна приступати до викладки солодкої начинки. Залежно від того, яку саме ви вирішили замовити піцу, вибираються інгредієнти. Розглянемо деякі з них. Наприклад, піца з полуниці і шоколаду виготовляється за наступним принципом: на гарячий корж натираємо чорний або білий шоколад і розставляємо по всій формі свіжу полуницю, а потім ставимо все в духовку на пару хвилин. Якщо використовуються яблука, груші або інші фрукти, то процес трохи відрізняється: плоскі часточки викладаються на гарячу форму і, посипавши їх цукровою пудрою, відправляються на 3-5 хвилин у духовку.