(093) 619 0265
(095) 028 7286
(067) 831 4027
kava

Пастух Калді і кава

Пастух на ім’я Калді якось звернув свою увагу, що його підопічні тварини, спробувавши плоди і листя одної невідомої йому дикорослої рослини, ставали більш працездатними і активними. Калді вирішив випробувати дію цих ягід, схожих на вишню, на собі, і відчув величезний прилив сил і бадьорості. Після цього Калді не міг спати практично 3 доби. Фактів, що підтверджують або спростовують цю легенду немає. Відомо лише те, що вже шістсот років тому в монастирях і церквах Ємену, який знаходиться в Ефіопії, церковнослужителі робили з кави відвар, відганяє сон на час церковних нічних служб. Такому напою вони дали назвукава” – це назва походить від імені перського правителя Кавуса Кая. Можна припустити, що це також якось пов’язано з назвою какао.

Шейх Омар і кава

Дана легенда про те, що вперше підбадьорливі характеристики кави були відкриті доктором Шейхом Омаром. Здійснюючи прогулянку, він помітив це дерево і прийняв рішення його повністю дослідити. Взявши його насіння, він приготував з них відвар і пив протягом декількох днів. По закінченні цього курсу Омар помітив, що він став набагато веселіше і бадьоріше. Після цього він вирішив додавати каву в лікувальні настої, щоб надати їм більш сильний ефект. Омар не розкривав істинний секрет кави аж до своєї смерті, а перед кончиною він повідав все синові.

Архангел Гавриїл, пророк Магомет і кава

Ця легенда розповідає нам про те, як один з архангелівГавриїл приніс еліксир темного кольору пророку Магомету, який був при смерті. Цим еліксиром виявилася кава. Завдяки такому напою пророк Магомет зміг піднятися на ноги, набрався сил і бадьорості, і продовжив формувати найвеличнішу в ті часи Ісламську імперію.

Подальша історія кави

Роком появи кави в Росії прийнято вважати 1665. Першим цінителем і любителем кави був цар Олексій Михайлович. Вживав він його як ліки від нежиті і простуд. З плином часу КофеМания стала активно охоплювати всю країну.