(093) 619 0265
(095) 028 7286
(067) 831 4027
????????????????????????????????????

Піч для піци не новинка для любителів італійської кухні. Деякі домовласники мають таке кухонне обладнання на відкритому повітрі, але рідко зустрічаються випадки, коли вони встановлені всередині приміщення будинку.

Піч для піци прекрасне доповнення до домашньої кухні і надає великі можливості для вашої кулінарної творчості. Крім того, наявність такої печі в будинку має ряд інших переваг. Вона використовує енергію спалювання деревини, а після того, як дерево в процесі згоряння перетворюється у вугілля, піч продовжує утримувати тепло, створюючи сприятливі умови для приготування піци.

Крім того, що ви зможете насолодитися досконалою піцою в будь-який час, в холодні ночі ви зможете просто запалити в печі вогонь і відпочити з сім’єю та друзями перед відкритим вогнем.

До речі обладнання для піцерій, так звані подові печі для випічки піци сьогодні можна купити в інтернет-магазині на сайті prof-store.com.ua, там же можна вибрати професійне обладнання для ресторанів і громадського харчування.

Як вибрати піч для піци?

Після того як ви вирішили, що хочете в своїй кухні встановити піч для піци, необхідно розглянути кілька речей. Ви повинні визначити її місце розташування, а також її концепцію дизайну і матеріал з якого вона буде виготовлена.

Необхідно вирішити, якого розміру буде сама духовка в печі. Зовнішній вигляд і обробка печі також зіграють велику роль при розрахунку вартості її виготовлення. Включення таких окремих елементів, як метал, дерево і камінь, здатне додати індивідуальності вашому проекту, таким чином, ви повинні заздалегідь знати, які матеріали ви хотіли б використовувати.

Пам’ятайте, що для дров’яної печі вам знадобитися ще й димар так, що ви повинні переконатися, що у вас буде достатньо місця для всього цього. Бажано проконсультуватися з архітектором для такого проекту.

Вартість такої якісної дров’яної печі для піци в Україні залежить від багатьох умов: методу установки, обсягу, можливості вибору палива, зовнішнього і внутрішнього виконання. У таких виробів буває дуже дороге декоративне оздоблення зовні – мозаїкою, плиткою. Є й економічні варіанти оформлення. Також деякі моделі мають зверху гідрофільтри, які зменшують викид продуктів горіння.